BureBure

VIRSMAS. K. Samušio veltinio vėlimo praktiniai mokymai

Daikto virsmas iš reikalingo į nereikalingą gali trukti akimirksnį. Per kiek laiko mes išgeriame Coca-Colos buteliuką? Minutę, dvi, penkias?
Kiek užtrunka, kol atidarome metalinę šuns maisto skardinę ir išpilame turinį į augintinio indą? Minutę?
Vyno butelys nereikalingu tampa per valandą ar dvi.

Kas toliau? Šiukšlynas ir amžius trunkantis irimas? Geriausiu atveju, dalis atliekų bus išrūšiuotos, perdirbtos ir sugrįš naudojimui.
O avies vilna? Kartais nereikalinga ir ji – nukerpame avį, o vilną išmetame, užkasame, sudeginame ar kitaip atsikratome.
Jei procesą pasukti atgal, jei nereikalinga vėl taptų reikalinga? Jei nenaudingas virstų naudingu?

Paprastai veltinyje mes matome lyg užkoduotas įprastas formas – veltinį apavą, šalius ar rūbus. Bet veltinis – tai plastiška, lengvai formuojama besiūlė medžiaga, ji paklūsta rankų judesiams ir formuojamas lyg lipdymui skirtas molis, jūs galite aplipdyti bet kokią daiktą, galite atkartoti jo formą ar suteikti naują, reikia tik kūrybinių minčių ir energijos, „nebereikalingo“ daikto, šiek tiek vilnos, muilo, rankų šilumos ir įvyks VIRSMAS.

Wool fest Rugsėjo 11 d. Anykščiuose.

Grupė iki 10 žmonių, būtina išankstinė registracija el paštu anmenin@gmail.com

Post a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

BureBure tirolio vilna velimui

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 100 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus