Mes esame

Nuo vėlimo iki padų prisiuvimo, nuo papuošimų iki pakavimo – BURE BURE studijoje dirbame tik rankomis, atsisakydami bet kokio procesų automatizavimo. Mums žavūs dizaino „netobulumai“, kai kiekviena veltinių pora skiriasi nuo kitos keliomis siūlėmis, atspalviu ar išsiuvinėtomis detalėmis. Be to, pradedame velti tik užsakymui atėjus, taip išvengdami pramoninėje gamyboje įprasto medžiagų švaistymo.

Mes rūpinamės, kad visos medžiagos, iš kurių gaminame, ir procesai, kuriuos atliekame, išliktų draugiški gamtai. Didelė dalis naudojamos mūsų vilnos atkeliauja iš Molėtų rajono, kur vienkiemyje tarp miškų ir ežerų įsikūręs nedidelis šeimos ūkis „Avys Miške“. Čia natūraliomis sąlygomis auginame senovinės Škudžių veislės avis, o iš jų vilnos gaminame BURE BURE veltinius. Mūsų avys ganosi laisvėje, chemiškai netręštose žemėse, maitinasi natūraliai, yra atsargiai kerpamos rankomis ir per savo gyvenimą nepatiria jokios prievartos. Kita dalis vilnų atvyksta iš bendraminčių avių augintojų ar užsienyje įsikūrusių ūkių.

GENETINIO FONDO IŠSAUGOJIMAS

Mes, smulkūs gamintojai, jaučiame pareigą išsaugoti genetinius aplinkos resursus. Matome, kad senovinių veislių avys yra nepelnytai nuvertintos didžiuosiuose avininkystės ūkiuose, kuriuose prioritetais jau seniai tapo mėsa, pienas ir dideli vilnos kiekiai.  Per tūkstančius metų prisitaikiusios prie klimato pokyčių, mūsų auginamos avys išsiskiria plačiu genų spektru ir atsparumu ligoms. Negalime joms leisti pražūti dėl žmogaus vartotojiškumo, todėl siekiame, kad mūsų produkcijoje nuolat mažėtų veltinių iš atvežtinės, chemiškai apdirbtos ar dažytos vilnos.

EKOLOGIŠKAS APDIRBIMO PROCESAS

Tikime, kad avalynės gamintojai privalo tausoti aplinką, todėl BURE BURE studijoje taikome ekologiškus vilnos apdirbimo būdus. Naudojame tik dvi, pačias tyriausias, iš gamtos atėjusias medžiagas — karštą vandenį ir ekologišką muilą. Esame saugus pasirinkimas alergijomis besiskundžiantiems žmonėms.

ATSAKINGA GAMYBA

Norėdami nešvaistyti turimų medžiagų pradedame gaminti tik kai mus pasiekia pirkėjo užsakymas. Taupome  „daikto mylias”: 80 procentų naudojamų resursų yra vietiniai, o išimtis taikome tik perdirbtoms arba naudotoms medžiagoms, turinčioms savo istoriją (tokioms kaip indiškos šilko atraižėlės, atlikusios nuo sarių siuvimo).

Skatiname savo klientus domėtis, kaip pagaminti juos pasiekiantys daiktai, todėl detaliai atsakysime į kilusius klausimus ir pasiūlysime veltinius priklausomai nuo individualių  pirkėjo poreikių.

LYGIATEISIS BENDRAVIMAS

BURE BURE verslo prioritetas – socialinė atsakomybė. Visi su mumis dirbantys žmonės lygiomis teisėmis dalyvauja diskusijose ir kūrybos procese. Esame prieš kenksmingas darbo sąlygas ir už teisingai apmokamas valandas; prieš alergizuojančius dirbtinius priedus ir už sveiką aplinką; prieš pareigų hierarchiją ir už jaukią darbo vietą, kuria galima didžiuotis. Tikime, kad ne konkuravimu, o bendradarbiavimu pasiekiame daugiau, todėl draugaujame su kitais veltinius gaminančiais amatininkais ir esame nuolatinėje darbščių, kūrybiškų ir socialiai atsakingų partnerių paieškoje.

Comments

 • 13/06/2021
  reply

  OLGA

  Bonjour, livrez-vous en France ?

 • 14/06/2021
  reply

  OLGA

  Здраствуйте, отправляете ли вы вашу продукцию во Францию?
  Спасибо

 • 23/10/2021
  reply

  Ruta Jovaisiene

  Ar siunčiate į Anglija

Post a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

BureBure tirolio vilna velimui

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 100 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus