BureBure

Avys miške. Veltinio darbų paroda

plakatas

Seniausia neaaustinė tekstilė…. Vėlimui reikia tik vandens, muilo bei rankų šilumos… –  Dažniausiai taip pradedami visi tekstai apie veltinį.
Tai, koks įvairus gali būti veltinis sunku apsakyti žodžiais – paprastas ar sudėtingas, monochrominis ar spalvingas, daugiasluoksnis ar lygus,
Prisimenu, prieš devynerius metus pradėjau domėtis veltiniu, informacijos buvo labai nedaug, skaičiau visus rastus tekstus internete, verčiau iš įvairiausių kalbų, vienas tekstas apie stepių klajoklius mane užbūrė – jie gyvena veltinyje, miega ant veltinio, sėdi ant veltinio, vaikus gimdo ant veltinio, valgo ir geria iš veltinio indų..
Praėjo devyneri metai, mūsų namelį supa laukai, pievos ir miškai, bet kada pažvelgę pro langą galime pamatyti tai baltą, tai juodą, tai rudą avelę, ar visą jų pulką, avigalius šunis… Mes gyvename  šalia vilnos ir veltinio, mūsų vaikeliai nuo gimimo miegojo veltinyje, merkiame gėles į veltinio vazas, mums šviečia apveltos lempos..

Post a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

BureBure tirolio vilna velimui

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 100 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus